BEAVERCLUB  - це програма лояльності від BEAVER Professional Україна, орієнтована на всіх клієнтів, які піклуються про здоров'я і красу волосся з продуктами ТМ BEAVER Professional.


Чому варто приєднатися до  BEAVERCLUB ?

Членам Клубу, які здійснюють покупки в нашому онлайн-магазині для особистого застосування, з кожним замовленням нараховуються бонусні бали, які можна обміняти на продукти BEAVER при наступних замовленнях. Членство в Клубі дозволяє дізнаватися першим про новинки компанії, брати участь в акціях, користуватися спеціальними пропозиціями.

Для Салонів краси, Майстрів-перукарів, Стилістів, які є членами Клубу діє спеціальна пропозиція у вигляді системи знижок і прогресивної бонусної програми, що дає можливість дізнаватися першим про новинки компанії, брати участь в акціях і користуватися спеціальними пропозиціями. З більш детальною інформацією можна буде ознайомитися при вступі до Клубу або зв'язавшись з нашими менеджерами.


Хто може приєднатися до  BEAVERCLUB ?

Стати членом Клубу можуть всі бажаючі отримувати додаткові можливості від нашого сервісу, незалежно від того чи Ви представляєте Салон краси, чи є Майстром-перукарем, Стилістом або Клієнтом, який цікавиться продукцією BEAVER для особистого застосування.


Як приєднатися до  BEAVERCLUB ?

Щоб стати членом Клубу, необхідно пройти реєстрацію на сайті за цим посиланням.

При реєстрації необхідно обов'язково вибрати групу клієнтів, до якої Ви належите ( "Для особистого застосування" або "Для професійної діяльності").

Якщо вибір був зроблений на "Для особистого застосування", Ви автоматично стаєте членом Клубу.

Якщо Ви вибрали групу клієнтів "Для професійної діяльності", з Вами зв'яжуться наші менеджери для підтвердження Вашого статусу і ознайомлять з подробицями програми Клубу для Салонів краси, Майстрів перукарів і Стилістів.


Що потрібно знати про  BEAVERCLUB ?

Програма Клубу є безстроковою.

Перевірити кількість зібраних балів Ви можете в особистому кабінеті.

Зібрані бали Ви можете обміняти на продукти BEAVER при наступних замовленнях з розрахунку 1 бал = 1 грн.