BEAVER СТВОРЮЄ ГУСТУ
ДОСКОНАЛУ ЗАЧІСКУ!


Пудра-камуфляж "Конструктор Волосся" BEAVER

Є принципово революційним продуктом на світовому косметичному ринку, який миттєво надає густіший вигляд волоссю чоловіків і жінок, кардинально змінюючи зовнішність за 30 секунд. Використання "Конструктора Волос" BEAVER абсолютно непомітно, так як надає натуральний вигляд волоссю. Стійкий до вітру, дощу, потовиділенню і легко змивається шампунем.

ЯК працює "Конструктор Волосся" BEAVER?

Будівельний матеріал "Конструктора Волос" BEAVER - це волокна природного органічного білка кератину, такого ж білка, з якого складається волосся. Дуже легкий у використанні - необхідно добре струсити вміст флакону, щоб надати волокнам статичний заряд для гарного взаємодії і надійного прикріплення до волосся. Волокна залишаються на місці протягом всього дня.

                                                                                                        

Фінішний Спрей BEAVER

Обов'язкове доповнення до "Конструктору Волос". Підсилює скріплення волокон конструктора з рідким волоссям для досягнення оптимального балансу густоти і об'єму.

Як необхідно наносити пудру-камуфляж "Конструктор Волосся" BEAVER?

Конструктор волосся наноситься на сухе і чисте волосся. Наносити слід як завершальний етап зачіски - після укладання.

Жінкам зазвичай досить наносити пудру-камуфляж на проділ, на всю довжину волосся немає необхідності. Наносити пудру-камуфляж необхідно починаючи з потиличної частини, поступово переходячи до лобової частини. Після нанесення можна трохи поправити зачіску гребінцем з рідкими зубчиками і зафіксувати результату Фінішним спреєм. Він міцно зафіксує конструктор волосся на зачісці і не дозволить осипатись волокну при негоді і активному фізичному навантаженню до наступного миття голови.

Чоловікам необхідно починати наносити конструктор з потилиці і просуватися у напрямку росту волосся. Після нанесення зробити легкі постукуючі рухи по зачісці для того, щоб камуфляж рівномірно розподілився по всій довжині волосся, також можна трохи поправити зачіску гребінцем з рідкими зубчиками. Після чого необхідно зафіксувати результат Фінішним спреєм, щоб зафіксувати пудру-камуфляж на зачісці.

Що необхідно знати про пудру-камуфляж "Конструктор Волосся" BEAVER?

Для кріплення волокон пудри-камуфляжу досить буде наявність навіть найтонших волосків довжиною від 5 мм.

Вибирати колір пудри-камуфляжу необхідно на тон темніше від Вашого кольору волосся.

Зберігати розкриту упаковку з пудрою необхідно подалі від вологи.