ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ БІВЕР


Історія компанії BEAVER Corp. бере початок в 1988 році в Нюремберг Німеччині, як розробника і виробника засобів по догляду за тілом.

У 2001 році компанія бере курс на експансію Азіатського ринку, у зв'язку з його стрімким економічним зростанням.

І вже в 2003 році реєстрація торгового знаку BEVER Professional увінчалася виходом на ринок Першої HYDRO лінії. Дебют лінії втілив багаторічні розробки і передові концепції догляду за волоссям, що вже на ранніх етапах становлення дозволило закріпити за собою довіру споживачів, перукарів і власників салонів краси.

Сьогодні BEAVER Corp. - це компанія, яка відповідає всім вимогам міжнародних стандартів GMPC і FDA, з власними науково-дослідними лабораторіями та виробничими базами загальною площею більше 45 тис. м2.


МІСІЯ КОМПАНІЇ БІВЕР


ЗЕЛЕНА І ДРУЖНЯ

З першого дня заснування компанії BEAVER була обрана місія, що базується в дотриманні принципу «cradle-to-cradle design» «C2C" - "з колиски до колиски» (англ.), принципу дизайну на основі повного циклу регенерації і вторинного використання. Це екологічний інтелектуальний підхід в дизайні, який відрізняється використанням у виробничій індустрії таких інженерних матеріалів і методів, які повністю відповідають критеріям здорового способу життя людини й здорового розвитку навколишнього середовища. BEAVER, як науковий експерт у догляді за волоссями, завжди слідує своїй місії, приділяючи особливу увагу захисту навколишнього середовища, подаючи приклад соціальної відповідальності.


ЗДОРОВА І ГАРМОНІЙНА

BEAVER завжди віддає перевагу дослідженням в області органічного лікування. Ми завжди залишаємося вірні застосуванню виключно найкращих інгредієнтів, які закуповуємо у сертифікованих постачальників по всьому світу. У своїх формулах ми використовуємо органічні компоненти, отримані сучасними методами ферментації, холодного віджиму і естракції з рослинної сировини, що дозволяють максимально зберегти біохімічну та терапевтичну цінність інгредієнтів. Обираючи BEAVER, Ви обираєте екологічно чисту продукцію, здорове й прекрасне життя для всієї Вашої родини.


НАТХНЕННЯ КОМПАНІЇ БІВЕР


Бобер - це не просто величний гризун, а справді чудо еволюції, майстер гідро-інженерних робіт, відомий своїм чудовим, м'яким і блискучим хутром.

У живій природі бобри не сидять на одному місці, невтомно працюючи, створюють екосистему, де зможе розквітнути будь-яке життя. За останні десятиліття люди по всій планеті зіткнулися з проблемою зменшення об'ємів прісної води, - великі річки та озера міліють, а невеликі річечки і джерела зовсім висихають. Вчені-гідрологи відносно нещодавно довели, що залучаючи до роботи бобрів, за рахунок того, що вони змінюють ландшафт місцевості, в якій мешкають, - відновлюються водні системи природним шляхом; ми можемо дати природний імпульс планеті для відновлення таких життєво необхідних водних ресурсів.

Ця тварина символізує BEAVER бренд, як компанію з абсолютно новим науковим підходом до професійного догляду за волоссям, допомагаючи кожному клієнту мати здорове волосся і робити його предметом своєї гордості. Компанія BEAVER керується тими ж моральними принципами і духовними засадами, що несе в собі глибокий еволюційний сенс бобрів в природі, тому компанія отримала назву "BEAVER" (в перекладі з англійської мови бобер), інтегруючи відданий своїм природним інстинктам "дух бобра" в культуру компанії.ТЕХНОЛОГІЇ КОМПАНІЇ БІВЕР


"РОЗУМНІ» КАТІОННІ КОМПЛЕКСИ

ВІДНОВЛЮЮЧА МЕМБРАННА ТЕХНОЛОГІЯ СТЕРЕОІЗОМЕРАМИ АМІНОКИСЛОТ.

"Розумні» катіонні комплекси автоматично визначають аніонні ділянки волосся і моментально відновлюють пошкодження за принципом полярності. Амінокислоти шикуються, утворюючи тонкий відновлюючий шар, ефективно замикаючи поживні речовини, зміцнюючи шкіру голови і зволожуючи волосся на тривалий час. Волосся стає гладеньким, м'яким і блискучим без обтяження.


ГІДРОЛІЗАТ КЕРАТИНУ ВИСОКОГО СТУПЕНЯ ОЧИЩЕННЯ
+ ПЕРШОКЛАСНА ТЕХНОЛОГІЯ ГІДРОЛІЗУ

Завдяки першокласній технології гідролізу і використанню високоочищеного гідролізату кератину поживні речовини розпадаються на мікромолекули і легко поглинаються волоссям. Варто відзначити, що шампуні Beaver містять щадні ПАР, які делікатно і в той же час ефективно очищують волосся і шкіру голови. Продукти серій BEAVER дбайливо доглядають за волоссям, відновлюють, зміцнюють, надають еластичності, шовковистості та блиску. Захоплюйтесь розкішшю Вашого волосся і насолоджуйтесь його здоров'ям та красою!


КРИСТАЛЬНО ЧИСТА ВОДА
+ МЕМБРАННІ ПРОЦЕСИ: УЛЬТРА-, МІКРО- І НАНОФІЛЬТРАЦІЯ, - ТЕХНОЛОГІЯ ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ

Технологія дозволяє отримувати воду дуже високого ступеня очищення. З води видаляються навіть одновалетні іони і бактерії, що дає стабільну основу для виробництва преміальної якості, виробництва продукції BEAVER.