ПОСЛУГА "БОНДІНГ" ДЛЯ ЗАХИСТУ ТА ВІДНОВЛЕННЯ ВОЛОССЯ ПІД ЧАС ФАРБУВАННЯ І ОСВІТЛЕННЯ

BEAVER / ЗАХИСТ ТА ВІДНОВЛЕННЯ

Тільки уявіть: всі види фарбування, освітлення або будь-яка інша професійна послуга без пошкодження волосся.

ДЕТАЛЬНІШЕ>>


ПОСЛУГА "ШОВКОГРАФІЯ" ДЛЯ ІНТЕНСИВНОГО ЖИВИЛЬНОГО І ЗВОЛОЖУЮЧОГО ДОГЛЯДУ

BEAVER / ЖИВЛЕННЯ І ЗВОЛОЖЕННЯ

Дефіцит вологи і олій призводить до того, що волосся стає сухим і ламким, починають сіктися кінчики. При пошкодженні кутикулярного шару волосся втрачає вологу і білки необхідні для нормальної життєдіяльності волосся.

ДЕТАЛЬНІШЕ>>


ПОСЛУГА "ДЗЕРКАЛЬНА ДОВЕРШЕНІСТЬ" ДЛЯ ІНТЕНСИВНОГО ВІДНОВЛЕННЯ ПОШКОДЖЕНОГО ВОЛОССЯ 

BEAVER / ІНТЕНСИВНЕ ВІДНОВЛЕННЯ

Несприятлива екологія, часті стреси, сушка гарячим феном, фарбування, дієти або невірно підібрана експозиція при хімічній завивці або будь-яких інших процедурах неминуче призводить до пошкодження білково-фіброзного покриття кортикального шару, що тягне за собою сухість, тьмяність, ламкість, сплутування і перетин волосся.

ДЕТАЛЬНІШЕ>>


ПОВЕРТАЄМО ЛОКОНИ ДО ЖИТТЯ З ПОСЛУГОЮ "ЛОКОН-АКЦЕНТ" ПО ДОГЛЯДУ ЗА КУЧЕРЯВИМ ВОЛОССЯМ 

BEAVER / ЛОКОН-АКЦЕНТ И ЗАХИСТ

Слідуючи модним тенденціям і дотримуючись унікального образу ми неодноразово піддаємо наше волосся хімічному впливу. Завиваючи волосся, ми повинні пам'ятати, що таке волосся потребуює спеціального догляду.

ДЕТАЛЬНІШЕ>>


ТЕРАПІЯ ШКІРИ ГОЛОВИ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ НАДМІРНОЇ ЖИРНОСТІ, ПРОТИ ЛУПИ І ВИПАДІННЯ ВОЛОССЯ З ПОСЛУГОЮ "SCALP ESSENTIAL TREATMENT"

BEAVER / ПРОТИ ЖИРНОСТІ / ПРОТИ ЛУПИ / ПРОТИ ВИПАДІННЯ

У сучасному світі під високим тиском урбанізації люди часто ігнорують сигнали свого тіла, які сповіщають в основному про хронічну втому організму, в тому числі проблеми пов'язані з чутливою шкірою голови. Настирлива лупа, жирна шкіра голови і випадання волосся постійно втручаються в наше життя, проте в умовах забрудненого середовища такі стани шкіри голови можуть обернутися ще в більш серйозну проблему з більш складними проявами і наслідками.

ДЕТАЛЬНІШЕ>>


ПОСЛУГА "ВИНОТЕРАПІЯ ДЛЯ ВОЛОССЯ" SPA ОМОЛОДЖЕННЯ ВОЛОССЯ ЧЕРВОНИМ ВИНОМ

BEAVER / LUXURY TOTAL 7 

Пориньте в атмосферу дегустації вишуканих вин, з благородних сортів винограду, вирощених на південному узбережжі Франції.

ДЕТАЛЬНІШЕ>>