ТЕХНОЛОГІЇ КОМПАНІЇ БІВЕР


"РОЗУМНІ" КАТІОННІ КОМПЛЕКСИ +
ВІДНОВЛЮЮЧА МЕМБРАННА ТЕХНОЛОГІЯ СТЕРЕОІЗОМЕРАМИ АМІНОКИСЛОТ.

"Розумні» катіонні комплекси автоматично визначають аніонні ділянки волосся і моментально відновлюють пошкодження за принципом полярності. Амінокислоти шикуються, утворюючи тонкий відновлюючий шар, ефективно замикаючи поживні речовини, зміцнюючи шкіру голови і зволожуючи волосся на тривалий час. Волосся стає гладеньким, м'яким і блискучим без обтяження.


ГІДРОЛІЗАТ КЕРАТИНУ ВИСОКОГО СТУПЕНЯ ОЧИЩЕННЯ +
ПЕРШОКЛАСНА ТЕХНОЛОГІЯ ГІДРОЛІЗУ

Завдяки першокласної технології гідролізу і використання високоочищеного гідролізату кератину поживні речовини розпадаються на мікромолекули і легко поглинаються волоссям. Варто додати до викладеного вище, що шампуні ліній містять щадні ПАР, які делікатно і в той же час ефективно очищують волосся і шкіру голови. Продукти серій BEAVER дбайливо доглядають за волоссям, відновлюють, зміцнюють, надають еластичністі, шовковистісті і блиску. Захоплюйтесь розкішшю Вашого волосся і насолоджуйтесь його пишнотою!


КРИСТАЛЬНО ЧИСТА ВОДА +
МЕМБРАННІ ПРОЦЕСИ: УЛЬТРА-, МІКРО- І НАНОФІЛЬТРИЦІЯ, - ТЕХНОЛОГІЯ ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ

Технологія дозволяє отримувати воду дуже високого ступеня очищення. З води видаляються навіть одновалетні іони і бактерії, що дає стабільну основу для виробництва продукції BEAVER.