BEAVER - це компанія з прогресивною філософією, яка стрімко розвивається на ринку б'юті індустрії України, пропонуючи професійну косметику для волосся преміум класу, для салонного застосування і домашнього догляду.

Багатий асортимент товарів високої якості задовольнить всі потреби професіоналів галузі перукарського мистецтва.


Компанією BEAVER розроблені унікальні комплекси салонних послуг починаючи від догляду та реконструкції волосся, довготривалого укладання закінчуючи фарбуванням барвниками нового покоління, що дозволяють залучати нових клієнтів і ефективно конкурувати на ринку краси.


Ми завжди відкриті для нових і цікавих проектів, довгострокового взаємовигідного співробітництва з майстрами-перукарями, салонами і студіями краси.


Нами була розроблена програма лояльності BEAVERCLUB для майстрів-перукарів, стилістів, салонів та студій краси. Програма передбачає систему знижок і бонусів, що дозволяє Вам економити кошти, направляти їх на розвиток Вашого бізнесу і при цьому отримувати високі доходи від популярних послуг з доведеною ефективністю. Наша команда технологів ознайомить персонал Вашого салону з усіма тонкощами роботи з продукцією і навчить техніці процедур BEAVER. Для кращих партнерів програмою передбачено підхід індивідуального обслуговування!


Приєднуйтесь до BEAVERCLUB і отримуйте ще більше можливостей з програмою лояльності для салонів краси, майстрів перукарів і стилістів. Будьте серед перших, хто дізнається про новинки компанії, бере участь в акціях, користується спеціальними пропозиціями!