НАТХНЕННЯ КОМПАНІЇ БІВЕР


Бобер - це не просто величний гризун, а справді чудо еволюції, майстер гідро-інженерних робіт, відомий своїм чудовим, м'яким і блискучим хутром.

У живій природі бобри не сидять на одному місці, невтомно працюючи, створюють екосистему, де зможе розквітнути будь-яке життя. За останні десятиліття люди по всій планеті зіткнулися з проблемою зменшення об'ємів прісної води, - великі річки та озера міліють, а невеликі річечки і джерела зовсім висихають. Вчені-гідрологи відносно нещодавно довели, що залучаючи до роботи бобрів, за рахунок того, що вони змінюють ландшафт місцевості, в якій мешкають, - відновлюються водні системи природним шляхом; ми можемо дати природний імпульс планеті для відновлення таких життєво необхідних водних ресурсів.

Ця тварина символізує BEAVER бренд, як компанію з абсолютно новим науковим підходом до професійного догляду за волоссям, допомагаючи кожному клієнту мати здорове волосся і робити його предметом своєї гордості. Компанія BEAVER керується тими ж моральними принципами і духовними засадами, як і глибокий еволюційний сенс бобрів в природі, тому компанія отримала назву "BEAVER" (в перекладі з англійської мови бобер), інтегруючи, відданий своїм природним інстинктам, "дух бобра" в культуру компанії.

- "Дух бобра"
- Неієрархічна модель
- Нестримна сила в командній роботі
- Швидке реагування
- Плідна робота
- Турбота і дружелюбність

B - beauty E - ecology A - amity V - virtuosity E - elegance R - rectitude

Beauty - Краса
Місія бренду: створення краси в суспільстві, внесення вагомого внеску в розвиток індустрії краси.
Ecology -  Екологічність
Мета бренду: пропаганда використання виключно органічної сировини у виробництві, приділяючи належну увагу захисту екології і навколишнього середовища.
Amity - Дружелюбність
Корпоративна етика: відкритість, доброзичливість, взаємодопомога, людяність і гармонія.
Virtuosity - Любов до мистецтва, артистичність
Технології: відмінні, високої якості, з ретельним і дуже кропітким контролем якості на всіх етапах виробництва.
Elegance - Елегантність
Вигода кінцевого споживача: наша радість дарувати клієнтам здоров'я і красу, робота, як задоволення, спеціально для Вашого стилю життя.
Rectitude - Непохитні моральні засади
У відносинах з партнерами: повага, ввічливість, довіра, лояльність, чесність та підтримка.

Пристрасть - це секрет краси, простий, але потужний і непохитний. BEAVER бажає поділитися красою і пристрастю, з глибокою повагою до кожного клієнта, пропагуючи використання виключно високоякісної продукції по догляду за волоссям. Всеціла прихильність в постійному переслідуванні досконалості дозволяє нам пишатися продукцією і сервісами BEAVER Professional.