Ми вважаємо, що поважаюча себе компанія повинна сприяти тому, щоб суспільство було не просто джерелом прибутку. Надаючи світу доступну продукцію, BEAVER гарантує, що ніколи не пожертвує її якістю. BEAVER бажає забезпечити своїм клієнтам здоров'я і красу, а тому приділяє особливу увагу дослідженням в області натурального догляду. Втілити це дозволяють власні розробки, технологічний процес сертифікований міжнародною компанією Intertek за європейськими і американськими стандартами, а також багаторівнева система контролю якості виробленої продукції.


Ми пишаємося тим, що у виробництві всієї нашої продукції використовуються тільки природні компоненти. Використання натуральної, природної сировини дозволяє отримати гіпоалергенну продукцію високої якості, що робить можливим застосування професійної косметики для волосся BEAVER людьми, схильними до алергій. Основою для виробництва продукції BEAVER служить вода, яка проходить декілька ступенів очищення: від активованого вугілля до зворотного осмосу, досягаючи кришталевої чистоти для створення досконалих формул.


Всі наші досягнення дають можливість представляти продукцію BEAVER в більш ніж 45 провідних країнах світу за такий короткий час розвитку.


При знайомстві з брендом BEAVER ми хочемо, щоб у свідомості кожної людини наше ім'я асоціювалося з якісно бездоганним сервісом, чистотою косметичних формул і натуральними активними інгредієнтами з доведеною ефективністю. Компанія BEAVER всіляко прагне бути соціально свідомою, захищаючи навколишнє середовище.